facebook logo 1            graf             Mapa 1
Bezpečné Podbrdsko              Statistiky              Mapy kriminality - nové

 

16. 4. 2018 - Pomozte nám s případy

Poškození vozidla a odcizení pneumatik v obci Lhota u Příbramě

Někdo odcizil litá kola i s pneumatikami a u toho poškodil vozidlo.

DELITKO
16. 4. 2018 - Pomozte nám s případy

Odcizení tepelného čerpadla v obci Lazec

Neznámý pachatel odcizil tepelné čerpadlo u rodinného domu.

DELITKO

27. 3. 2018 - Prevence kriminality

Pozor při nabídce na výměnu okapů.

Cizinci jezdí po obcích, kde nabízejí výměnu okapů.

DELITKO

7. 3. 2018 - Policie informuje

Poznáte někdo možného pachatele krádeže

Policie žádá o pomoc při ztotožnění možného pachatele.

DELITKO

 nabor 2018 PB 1

 

         

 

 

 

V roce 2015 došlo k odcizení peněženky s finanční hotovostí, doklady a platební kartou v obci Ohrazenice. Muž zachycený na kameře bankomatu by mohl být možným pachatelem krádeže. Tímto Vás policie žádá o pomoc se ztotožněním muže na fotografii. V případě, že jej někdo pozná, obraťte se na přiložené kontakty pod článkem.

Máte-li jakékoliv informace k tomuto případu, kontaktujte nás prostřednictvím emailu:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na tel. číslo 974 879 770

 

bankomat 12 bankomat 13

Mnoho lidí neví, že vstupem na Lázskou nádrž, která je zdrojem pitné vody, nejen ohrožují svůj život, ale také se dopouštějí přestupku proti vodnímu zákonu, za který hrozí pokuta až do výše 20 000,-Kč. V posledních dnech byly zaznamenány případy, kdy se na jiných vodních plochách led pod bruslaři prolomil. Např.: U Žďákovského mostu se propadl led, dvě osoby se zachránily, po třetí probíhá pátrání.

U Žďákovského mostu se propadl led, dvě osoby se zachránily, po třetí probíhá pátrání

 

Lázská bruslení 1 Lázská bruslení 2

Dne 12. 2. 2018 bylo na obvodní oddělení policie Příbram – venkov oznámeno, že došlo k odcizení kabelky s finanční hotovostí a doklady. Prováděným šetřením se podařilo zjistit pachatele, kterému bylo dne 14. 2. 2018 sděleno podezření ze spáchání trestných činů, a to krádeže a porušování domovní svobody.

První dopravní nehoda se stala 17. 2. 2018 ve 3:30 hod. v obci Jince, kde řidič vozidla Peugeot nepřizpůsobil rychlost jízdy stavu vozovky a při průjezdu levotočivou zatáčkou uvedl vozidlo do smyku a přední částí narazil do rohu budovy základní školy. Při nárazu došlo k poškození plotu. Alkohol nebyl u řidiče zjištěn. Druhá dopravní nehoda se stala 18. 2. 2018 v 10:50 hodin. Řidič vozidla Škoda Fabia také nepřizpůsobil rychlost jízdy stavu vozovky a přejel do protisměru. Následně vyjel mimo komunikaci a zastavil se až o plot rodinného domu a sloup tel. vedení. Řidiče se zraněním převezla záchranná služba do nemocnice k ošetření. U řidiče byl proveden test na přítomnost jiných návykových látek, který vyšel pozitivní. Test na alkohol byl negativní.